Pildimüük - Pildiraamat

PILDIMÜÜK

Kui peaks juhtuma, et mõni siinsetest fotodest pälvib erilist tähelepanu ja soovite sellega oma kodu või kontori interjööri kaunistada, siis saab tellida pilte erimõõdus ka fotokapale, lõuendile, akrüülile kui ka alumiiniumile.


Mõõdud (cm)       Raamitud fotokapa           Premium fotolõuend

60x40                                80€                                    90€

90x60                                115€                                  125€

120x80                              150€                                  165€

150x110                            200€                                  225€NB! Fotode kasutusõigust on võimalik saada ka trükistesse jm. otstarbeks. Täpsema info saamiseks võta ühendust mkuivonen@yahoo.com või pildiraamat@mail.ee

Kuramaaž

Kuramaaž

Musträhn, keda tihtipeale hellitavalt ka nõgikikkaks kutsutakse on ühtlasi nii meie, kui ka Euroopa suurim rähniline.
Kevadel, mai algupoolel on nõgikikastel käimas vaatemänguline pulmarituaal, mille üheks põhiosaks on peitusemäng. Üheskoos lennatakse puult puule, isaslind peatub ühel ja emaslind teisel pool puud ning sedasi võivad nad liikumatult vastu puutüve seista minuteid, kuniks piilutakse üksteist häbelikult, kiljatakse rõõmust, sopsutatakse tiibadega ning jagatakse nokaotsaga suudlusi, et siis mõne aja pärast lennata järgmisele puule. Kõik kordub jälle uuesti.
Selline musträhnide kuramaaž võib kesta tavaliselt tunde, mets aga rõkkab samal ajal elavatest kilgetest ja trillerist. Jäädvustatud sügaval Kõrvemaa männikus.

Powered by SmugMug Log In