kinnisvara fotograaf

Marko Kuivonen

KINNISVARA PILDISTAMINE

Soovid edukalt kinnisvara müüa?


Professionaalselt jäädvustatud kinnisvara fotod äratavad alati tähelepanu ja tõstavad kuulutuse vaadatavust. Esiteks annavad ilusad ja korrektselt jäädvustatud pildid objektist väga hea ülevaate, teiseks aitavad hea kvaliteediga pildid ka konkurentidest eristuda. Kinnisvaraportaalides leidub palju sarnaseid kuulutusi ja korrektselt vormistatud fotod tõstavad huvi kuulutuse vastu veelgi enam ning kiirendavad seeläbi ka müügiprotsessi! 


Kui aga tunned, et endal jääb kinnisvara pildistamine puudulike oskuste taha ning arvad, et vajad selleks oma ala professionaali abi, siis on igati tervitatav jätta kinnisvara pildistamine selle ala fotograafi ülesandeks!


Enne pildistamist tuleks kriitilise pilguga üle vaadata müüdava objekti seisukord ja vajaduse korral teha värskendusremont: puhastada vannitoa vuugid (eemaldada hallitus), pahteldada ja värvida toa seinad, eemaldada või vahetada katkised ribakardinad uuemate vastu ning võimalusel vahetada välja ka kulunud parkett jne. Loomulikult tuleks enne kinnisvara pildistamist koristada/puhastada ka kõik ruumid ning korjata kokku kõik üleliigne: vannitoas kodukeemia pudelid, nipsasjakesed, põrandalapid, kuivatusrest jne. Elutubades pesta aknad ning puhastada pinnad tolmust. Köögis tuleks puhastada kapiuksed ja kodutehnika. Magamistoas võiks katta voodi maitseka ühetoonilise päevateki ja dekoratiivpatjadega. Kõikides ruumides tuleks välja vahetada katkised lambipirnid. Soovitav on kasutada igal pool ühesuguse heledusega valgustust. Korjake ära kõik üleliigne, sest mida rohkem puhast vaba pinda, seda avaram mulje! Siin kehtib ütlus – „Less Is Always More“!


Alles võiks jätta mõned maitsekad sisekujunduselemendid, lisada vaasi värsked lõikelilled või panna lauale apetiitsete puuviljadega täidetud vaagen.


Kinnisvara müümisel on hästi oluline ka emotsiooni edasi andmine!


Kindlasti tasuks enne kinnisvara pildistamist konsulteerida ka fotograafiga, et tekiks objektist terviklikum ülevaade, millega arvestada (kõrged laed, suured peegeldavad pinnad jne.)Huvi korral võta ühendust ja telli kinnisvara fotograaf juba täna!


Tel. 53477403

pildiraamat@mail.ee
Powered by SmugMug Owner Log In