Info - Pildiraamat

Fotograafiapisikuga nakatas mind pöördumatult pisike Canon Ixus 50 - minu esimene isiklik kaamera. Järgmisena langes valik juba peegelkaamerale ja tuleb tunnistada, et see pisik on kaameraid ja objektiive vahetades oma siirded järjest sügavamale ajanud. Ja tundub, et paranemismärke ei paista.


Mulle meeldib kõige rohkem jälgida ja pildistada lindude/loomade toimetamisi, seda nii varjest kui ka looduses ringi jalutades, peitu ei jää ka makromaailm.

Minule, kui linnainimesele ei ole looduses olles alati esikohal just pildi saamine, vaid pigem seal viibimine, pildi saamine on pigem boonus. Vaated ja helid ning värske õhk mõjuvad linnamõllust põgenejale alati vabastavalt!


Viimasel ajal vaatan kaamerasilmaga ka inimeste poole - seega, kui otsid mõnele üritusele valvsat kaamerasilma, võta aga aegsasti ühendust ja tee broneering!


Kui aga peaks juhtuma, et mõni siinsetest piltidest pälvib erilist tähelepanu ja soovite sellega oma kodu kaunistada, siis saab tellida pilte nii fotopaberile, satiinlõuendile kui ka raamituna või raamimata kapale. Küsimuste korral saada julgesti e-mail.


Loodan, et siinsed pildid pakuvad vaatamisrõõmu paljudele.


Meeldivaid pildielamusi soovides,


Marko Kuivonen


mkuivonen@yahoo.com

tel. 53477403Powered by SmugMug Owner Log In